Virály

11. listopadu 2018 14:01

redakce Prima Lajk

Tuhle šílenou dohodu musí podepsat každý, kdo chce pracovat pro Ronalda! Dokázali byste to kvůli němu udělat?

Každý si chce chránit své soukromí, ale až takhle si ho pojišťovat, to může napadnout snad jen Ronalda.

Že je Ronaldo jedním z nejlepších fotbalistů na světě, o tom nikdo nepochybuje. Zároveň je však velmi proslulý i svými vrtochy a skandály. A vypadá to, že si své soukromí snaží opravdu hlídat. Podle deníku Der Spiegel totiž údajně museli všichni lidé, které zaměstnává ve své domácnosti, podepsat něco jako dohodu o mlčenlivosti. A to rovnou na 70 let.

V dohodě prý doslova stojí, že „nesmí být prozrazeno nic o soukromém životě Cristiana až do doby 70 let po smrti fotbalisty nebo posledního z jeho příbuzných“. Tomu se asi může divit jen málokdo. Ti, kteří Ronalda znají, vědí, že je skutečně tajnůstkář. Ukázkovým příkladem jeho mlčenlivosti je identita matky(či matek) jeho čtyř dětí, kterou nikdy neodhalil. Ani o jeho potomcích veřejnost neví téměř nic. Zdá se, že jeden z jeho synů kráčí v jeho šlépějích a hraje za mládežnický tým Juventusu a prohlašuje, že bude lepší než táta. A sám Cristiano v to doufá. Stejně jako v to, že jeho loajální zaměstnanci nevyzradí nic, co se děje za zavřenými dveřmi jeho domu.

Netušíme, jaké tresty jim v případě úniku tajných informací hrozí, přesto nejspíš mají docela slušnou finanční motivaci, aby dohodu skutečně dodrželi. No, necháme se překvapit, co všechno a od koho se o fenomenálním útočníkovi v budoucnosti dozvíme.


Přečtěte si také