návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Tvůrce Lidské stonožky chystá nový brutální film. Bude ještě odpornější než kultovní horor?

Děsivý horor Lidská stonožka se dočká nečekané nástupce. O čem bude?
Vydáno: 19.05.2020, rd
Nový film režiséra Lidské stonožky 1
Autor: IFC Midnight Nový film režiséra Lidské stonožky 1

Jestli jsme něco nikdy nepotřebovali vidět, byl to další snímek režiséra Lidské stonožky, Toma Sixe. Holandský filmař ale zdá se přece jen nasbíral dost materiálu na nový film, takže nás teď poctí dalším dílem. A bude to opět zatraceně zvrácená podívaná.

Snímek ponese název The Onania Club, a jak už vám nejspíš došlo, bude se zaměřovat na onanii. Příběh prý bude sledovat skupinu žen, které vzrušují tragické momenty naší společnosti. Jinými slovy masturbují u záběrů z 11. září nebo novinových článků o nekrofilech. Snímek je zároveň černobílý a podle prvních reakcí od Sixových známých, rodiny a pár dalších holandských celebrit se prý povedl. Na druhou stranu takovým prvním dojmům bychom asi úplně nedůvěřovali, uvidíme, co na snímek budou říkat kritici a diváci – tedy pokud vůbec někdy dorazí do kin.

Článek je zařazen v: lidská stonožka , horor , film , The Onania Club

reklama