Virály

21. května 2019 14:29

redakce Prima Lajk

Tvůrci Hry o trůny měli vymyšleny tři různé konce! Opravdu vybrali to nejlepší zakončení?

Těmihle způsoby mohla skončit Hra o trůny.

Seriál Hra o trůny má poměrně bohaté zkušenosti s nejrůznějšími leaky, ať už se jedná o předčasně uniklé epizody, nebo jenom části scénáře. Kvůli těmto problémům se tak tvůrci rozhodli pro finále nejen napsat, ale i natočit tři různé konce. V čem se lišily?

Ten hlavní, který seriál nakonec použil, asi netřeba opakovat. Jenom dodáme, že se jednalo o nečekaně pozitivní konec, který v podstatě každé z postav dal, co si zasloužila. V těch dalších možnostech už to ale tak dobře nedopadlo.

V prvním alternativním konci totiž Tyrion při svém odsuzování všem lordům Západozemí poví, že si lidé z Králova přístaviště v podstatě zasloužili zemřít za to, jak se k němu zachovali poté, co ve druhé řadě zachránil město před Stannisem Baratheonem. Tyrion je za to následně popraven.

V tom druhém pak Tyrion opět stojí před soudem, opět zopakuje, že spálení města bylo spravedlivé, ale na konci je ušetřen. Osud Jona ani Daenerys ani jeden z těchto konců nespecifikuje, dá se ale předpokládat, že u nich se nic nezměnilo.

Sdílejte článek
Štítky smrt Hra o trůny soud finále fanoušci scénář Západozemí Hra o trůny Tyrion konce

Přečtěte si také