Virály

20. září 2018 15:19

redakce Prima Lajk

Tvůrci komiksů poprvé ukázali Batmanův penis!

Chcete vidět Batmanův penis?

Upozornění: Článek obsahuje obrázky pro dospělé. Nicméně, kliknuli jste si na článek o Batmanově penisu, tak snad jste s tím počítali.

Jestli jsme v komiksech a filmech něco postrádali, byla to definitivně superhrdinská nahota. Jenže tomu se zdá býti konec. V čím dál odvážnějších rukou komiksových tvůrců Briana Azzarelloa a Leeho Bermejoa se totiž k obnažení už odvážil i samotný ochránce Gothamu, drsňák Batman.

Je to tak vůbec poprvé, co mají fanoušci možnost spatřit, co skrývá Bruce Wayne nikoliv pod kápí – ale pod kalhotami! Ne, odteď už vážně nebude nic jako dřív. K odhalení došlo v prvním čísle nové dospělé série Batman: Damned, která se soustředí na pátrání po tom, kdo zabil Jokera. Komiks samotný podle všeho nabízí vzrušující příběh s okultními elementy, sám Batman pak zvažuje možnost, že mu možná konečně došla trpělivost a Jokera zabil on sám, akorát si na svůj čin nedokáže vzpomenout.

Tak či tak, nádherné ilustrace i napínavý příběh nyní budou zastíněny prostým faktem, že temný rytíř konečně ukázal své pé*o. Ano, jsme jednoduchá a povrchní společnost, nicméně, tady to je:

Sdílejte článek
Štítky Batman nahota komiks Penis Joker dc

Přečtěte si také