Virály

19. listopadu 2021 12:08

redakce Prima Lajk

Tvůrci Simpsonových odhalili, jak dokážou tak dobře předvídat budoucnost. Čím to tedy je?

Pokud chcete znát svou budoucnost, stačí se podívat na Simpsonovy.

Americký seriál o žluté rodince ze Springfieldu zvládl za 32 let předpovědět ve svých dílech už mnoho predikcí. Donalda Trumpa v úřadu, vystoupení na Super Bowlu, násilné vniknutí do Kapitolu, chytré hodinky, seznamovací aplikace, konec populárního seriálu Hra o trůny, a dokonce i pandemii koronaviru.

Mnozí fanoušci si tak kladou jednu zásadní otázku. Jak je možné, že tvůrci Simposoných toho tolik předpověděli? Yeardley Smith, která v originále dabuje Lízu Simpsonovou na to má však úplně jednoduchou odpověď. „Když vysíláte už přes třicet let, tak je pravděpodobné, že se čas od času trefíte,“ řekla. Jak to tak vypadá, tvůrci Simpsonových nepatří do žádné sekty a jejich „předpovědi“ jsou jen shoda okolností.

Někteří fanoušci se přes to však stále nedokážou přenést a seriál berou jako bernou minci v předpovídání budoucnosti. „Často se nám teď fanoušci ozývají s tím, abychom už začali předpovídat taky nějaké dobré věci. Protože až doteď byly naše úspěšné předpovědi příliš negativní,“ zavtipkoval hlavní producent Simpsonových Al Jean v jednom rozhovoru.


Přečtěte si také