Virály

2. září 2022 14:23

redakce Prima Lajk

Týpek během operace na dvacet minut zemřel. Co viděl a jak mu to navždy změnilo život?

Muž, který na několik desítek minut zemřel, se podělil o zajímavý zážitek.

Scottu Drummondovi, kterému je nyní lehce přes šedesát let, bylo pouhých 28, když si při nehodě na lyžích poranil palec a musel podstoupit rutinní operaci, která měla proběhnout bez komplikací. Během jednoduchého zákroku se mu však na operačním sále zastavilo srdce a Scott zemřel.

Lékařům se ho ale naštěstí povedlo získat zpět, i když pozoruhodný zážitek, který si muž celou dobu pamatoval, mu z paměti už nikdo nevymaže. Během dvacetiminutové klinické smrti bylo totiž jeho vědomí zcela vzhůru. Podle jeho slov si vybavuje celou resuscitaci i to, jak vystoupil ze svého těla a dostal se do ráje. Prý bylo až dojemné sledovat z nebe, jak lékaři dělali, co mohli, aby ho neztratili.

Dále vzkazuje všem, kteří se obávají smrti, aby už nadále neměli strach. Jednalo se prý o nádherný zážitek, který si jednou velmi rád zopakuje, až přijde ta správná chvíle. A jak podle Scotta vypadá ono nebe? Prý se jedná o překrásnou a neposkvrněnou zahradu s neobvyklými stromy a květinami, nad kterými až přecházel zrak.

Sdílejte článek

Přečtěte si také