návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Týpek brutálně vyhejtoval tlustou ženu, která vedle něj seděla v letadle. Co nechutného o ní řekl?

Sedět vedle obézního člověka v letadle určitě naštve, důvod k šikaně by to ale opravdu být neměl.
Vydáno: 20.12.2018
Týpek vyhejtil ženu z letadla
Autor: facebook Týpek vyhejtil ženu z letadla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedět v letadle vedle objemného člověka, který vám ubírá manévrovací prostor, by nechtěl snad nikdo. Podnikateli Lewisovi Openshawovi se ale přesně tohle stalo – místo vedle něj obsadila značně obézní paní. A Lewis z toho byl rozladěn natolik, že si postěžoval na sociálních sítích. Napsal, že si připlatil za místo u okénka a byl naprosto zděšen, když zahlédl cestující, která měla sedět vedle něj. Označil ji doslova za hromadu sádla a velkou zpocenou machnu s chlupy na tváři a smradlavým dechem po cibuli. V komentářích k příspěvku navíc po žádosti jeho kamarádů zveřejnil i její fotku, samozřejmě bez jejího vědomí.

Za své jednání okamžitě schytal kritiku, a to rovnou od specialisty na obezitu doktora Stuarta Flinta, který je vedoucím výzkumným pracovníkem v oblasti veřejného zdraví a obezity na univerzitě v Leeds Beckett. Ten jeho agresivní a negativní hodnocení spolucestující označil za jednoznačnou šikanu. Ačkoliv si mnoho lidí myslí, že by podobná prohlášení mohla dotyčné obézní jedince motivovat k pokusu o zhubnutí, studie prokázaly pravý opak. Podobná urážlivá prohlášení, nejsou-li myšlena vyloženě jako přátelský vtip, se totiž podle Flinta mohou zásadně podepsat na vnímání a psychice oběti. V horším případě by mohly vést dokonce až k myšlenkám na sebevraždu. Ona obézní paní z letadla naštěstí dost možná příspěvek podnikatele vůbec neobjevila a už ani nemá šanci, protože jej autor smazal. Přesto by to všichni měli brát jako varování, aby se podobným výrokům vyhýbali obloukem.

Matka geniálně potrestala dceru  1

Matka přišla na to, že dcera šikanuje spolužáky! Vymyslela pro ni geniální trest. Co musela dcera udělat?

Jak to asi dopadne?

VIDEO: Otec vede vyděšeného syna kolem kluků, kteří ho šikanují. O několik týdnů později jsou ale šokováni jeho suverénní reakcí!

Článek je zařazen v: šikana , tlusťoška , nadávky , příspěvek , urážky