Virály

14. února 2023 16:11

redakce Prima Lajk

Týpek chtěl požádat přítelkyni o ruku na pláži. Neuvěříte, co trapného se stalo s prstenem

Zásnuby jsou velká věc, určitě se před tím ale ujistěte, že se nic nepokazí.

Budoucí ženich jménem Zay se chystal vyslovit a pro svou milovanou připravil tu nejromantičtější žádost o ruku. Všechno mělo být dokonalé – svíčky, pláž, šumění vln, obří svítící nápis „Vezmeš si mě?“ Dokonce si na to najal tým lidí, zkrátka neponechal nic náhodě.

Onen důležitý moment probíhal na pláži Coogee v Austrálii. Není překvapením, že když tohle viděli kolemjdoucí, okamžitě se shromáždili, aby byli součástí tak velkolepého okamžiku. Jeden z přihlížejících celý moment zaznamenával na video a nahrávka se na TikToku okamžitě stala virální senzací.

Ne videu níže můžete vidět Zaye klečícího na jednom koleni před svou snoubenkou Sai, které položí tu zásadní otázku. Ta je samozřejmě štěstím bez sebe a bez přemýšlení souhlasí. Jenomže prstýnek jí pak spadne do písku. Okamžitě zavládne panika a všichni přítomní začínají s pátrací akcí. Naštěstí se asi po pěti minutách podaří ztracený šperk najít, a tak se všem uleví. Lidé na internetu to samozřejmě nenechali bez odezvy. „Příště si najmi i někoho s detektorem kovu,“ píše v komentářích jeden vtipálek.

@jessicacondonn

Coogee takes its newest victim

♬ Oh No - Kreepa

Sai a její reakce ale mluví za vše. „Nikdy jsem si nedokázala představit návrh tak dokonalý a kouzelný jako ten, který jsi mi dal. Dokážeš všechno udělat tak nezapomenutelné a jedinečné. Děkuji, že jsi ze mě udělal nejšťastnějšího člověka na světě,“ napsala na svůj Instagram.

Sdílejte článek

Přečtěte si také