Prstýnek z mateřského mléka
Autor: profimedia.cz Prstýnek z mateřského mléka

Týpek dal své přítelkyni zásnubní prsten vyrobený z mateřského mléka. Je to odporné, nebo roztomilé?

Tamara F. . Publikováno: 25.07.2021
Krásný šperk potěší snad každou ženu, zejména když se jedná o zásnubní prsten. Na výběr je hned z několika možných materiálů; zlato, stříbro, drahé kameny, mateřské mléko… Počkat, cože?

reklama

Čtete správně, šperky z mateřského mléka se stávají trendem po celém světě a čím dál více pyšných maminek se chlubí náramky, náušnicemi či prsteny vyrobenými z mateřského mléka. Schovávání pramínků prvních vlásků už je asi out a hrdí rodiče si chtějí první měsíce a roky miminka připomínat takto.

Darovat podobnou bizarní vzpomínku se rozhodl i muž, který šperkem z mateřského mléka rovnou požádal svou přítelkyni o ruku. Žena prstýnek s nadšením přijala a rovnou se s ním pochlubila na sociální síti. Tam však šperk podobné nadšení nevyvolal. „Mohli byste udělat prsten i z bramborové kaše, to je taky výživa,“ neudržel se jeden z uživatelů Facebooku. „Vždyť je to… vždyť je to mateřské mléko… nechápu proč,“ zněl další komentář.

Co to sakra je?

GALERIE: 20 bizarních fotek, u kterých si jen řeknete WTF? Tyhle obrázky nemají žádnou logiku

Učitelka skrývala své nemravné povolání.

GALERIE: Sexy učitelka mateřské školky byla vyhozena poté, co ředitel přišel na její druhé zaměstnání. Čím sprostým se živila?

reklama