Virály

15. srpna 2022 12:19

redakce Prima Lajk

Týpek, do kterého udeřil blesk, má od té doby superschopnosti. Co údajně dokáže předpovědět?

Muž je od té doby, co do něj udeřil blesk, údajně obdařen superschopností.

Psal se rok 2015, když si starostlivý otec Kristoffer Green všiml, že jeho dceru bodla vosa. Na nic tedy nečekal a společně se svou manželkou odvezli dítě raději na kontrolu k lékaři. Ve chvíli, kdy však opouštěli parkoviště před nemocnicí, začala nad Queenslandem v Austrálii velká bouřka.

Kristoffer ukládal dcerku na zadní sedadlo a zároveň držel nad manželkou deštník, aby na ni nepršelo. V ten moment však do jeho těla udeřil blesk a proletěl jím od shora dolů. „Bylo to jako oslepující světlo a potom jsem najednou omdlel. Moje žena řekla, že jsem se prostě zhroutil,“ popsal děsivý zážitek jednatřicetiletý Australan.

Šťastnou náhodou se však zrovna nacházeli před onou nemocnicí, a tak přišla pomoc prakticky okamžitě. Ačkoli měl muž štěstí, že vůbec přežil, následky u něj přetrvávají i po sedmi letech. Kromě nepřestávajícího brnění v pravé paži prý totiž dokáže vycítit, kdy přesně udeří bouřka, a to s téměř stoprocentní jistotou. Jak se zdá, Kristoffer je od té doby, co byl udeřen bleskem, zároveň obdařen nějakou superschopností v podobě předpovědi počasí, což se docela hodí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také