Virály

27. října 2022 12:37

redakce Prima Lajk

Týpek kvůli práci 321 dní předstíral, že je mrtvý. Neuvěříte, o jaké místo se ucházel

Tenhle borec je kvůli práci ochoten udělat všechno.

Pracovní nasazení a ambice Joshe Nalleyho z amerického Kentucky by mu mohl leckdo závidět. Kvůli vysněné roli v americkém kriminálním pořadu CSI: Vegas byl totiž ochoten udělat takřka cokoli. Konkrétně na svůj tiktokový účet začal každý den po dobu 321 dní zveřejňovat videa, ve kterých předstírá, že je mrtvý.

@living_dead_josh

#csivegas #fyp #foryoupage

♬ Something in the Orange (Z&E's Version) - Zach Bryan

Po skoro roční snaze se mu ale jeho námaha vyplatila a poté, co si Joshe producenti ze známého seriálu všimli, mu konečně nabídli roli mrtvoly v jedné z epizod. Američan v jednom rozhovoru vysvětlil, že ačkoli nemá žádné herecké zkušenosti, postupem času se díky praxi naučil, jak co nejpřesvědčivěji mrtvolu ztvárnit. „Nerad mluvím na kameru, ale můžu tam jen tak ležet a dělat, že jsem mrtvý, to jde docela snadno,“ smál se Josh.

Kromě nabídky zahrát si v seriálu CSI: Vegas dostal i řadu dalších návrhů zahrát si mrtvolu pro jiné pořady. Jak se tak zdá, Joshova kariéra mrtvého pomalu začíná, přesto ale nechce opouštět svou nynější práci provozního restaurace. Videa na TikTok však natáčí dál, aby jeho fanoušci o každodenní dávku mrtvoly nebyli ochuzení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také