Virály

30. března 2023 22:51

redakce Prima Lajk

Týpek má šest manželek a s každou chce mít dítě. Nechce si totiž vybírat jenom jednu

Muž nechce ošidit žádnou ze svých šesti manželek a se všemi si hodlá pořídit potomka.

O muži jménem Arthur O Urso (37) jsme vás už dříve informovali. Brazilec ze Sao Paula se do povědomí veřejnosti dostal svým netradičním pojetím manželského svazku. I když si ve své rodné zemi mohl vzít oficiálně pouze jednu ženu, žije v polyamorním vztahu s šesti ženami, které prohlašuje za své právoplatné manželky. Původně jich tedy bylo dokonce devět, ale tři z nich se nakonec rozhodly tento podivný vztah opustit.

Ve společné domácnosti mu zůstala Luana Kazaki (27), Emelly Souza (21), Valquíria Santos (24), Olinda Maria (51), Damiana (23) a Amanda Albuquerque (28). Arthur doufá, že se jeho početná rodina rozroste o další členy, jelikož touží po miminku, a to s každou svou ženou. Nechce totiž žádnou v tomto směru ošidit.

A jak to plánují provést v praxi? Zvolí si cestu náhradního mateřství. „Nechci, aby byla nějaká z mých šesti žen zklamaná z toho, kdo otěhotní jako první, takže jsme se rozhodli pro náhradní mateřství. Nikdy jsem nic takového nezažil, takže to bude poprvé. Jsme nervózní, ale natěšení zároveň, že se nám splní sen o miminku,“ prohlásil v rozhovoru pro New York Post. Arthur má z předchozího vztahu desetiletou dceru a doufá, že tentokrát na světě přivítá také syna.

Sdílejte článek
Štítky manželka vztah polyamorie polygamie New York Post São Paulo náhradní mateřství Arthur O Urso

Přečtěte si také