Virály

2. září 2019 14:06

redakce Prima Lajk

Týpek měl opravit střechu, místo toho se na ni vykakal. Proč to proboha udělal?

Majitel domu byl zděšený, když zjistil, co zůstalo na střeše poté, co měla být opravena. Namísto toho, aby stavitel pracoval na jeho střeše, se mu tam vykadil a odešel.

38letý otec, který si přeje zůstat v anonymitě, najal stavební firmu, aby zkontrolovala střechu a její těsnost. Když pak měla být práce hotová a stavitelé opustili jeho pozemek, vypravil se samozřejmě majitel zkontrolovat po nich práci. Jaké bylo jeho překvapení, když našel na střeše obrovské lejno. A nejen to. Část lejna dokonce vhodil stavitel do do komína.

Majitel domu byl samozřejmě totálně znechucený. Navíc pracovníky ještě před započetím prací upozornil, že mohou bez obav použít jeho kuchyň a toaletu. Jako by to nestačilo, ještě jeden ze stavitelů (nejspíš jeden fotil a druhý u toho kadil) provedl nechutnou fotku, na které má stažené kalhoty a kadí na střechu. Tímhle se pak ještě pochlubil svým kamarádům na internetu, takže fotka nezůstala dlouho v tajnosti. Dostala se tedy i k 38letému majiteli domu.

Ten fotku poslal majiteli stavební firmy a odmítl jim zaplatit za – doslova a do písmene – hovno, namísto práce. Musel najmout jinou společnost, která mu práci dokončí a znova kontrolovat, zda bylo všechno provedeno správně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také