Virály

16. ledna 2019 14:56

redakce Prima Lajk

Týpek musí přítelkyni zaplatit pokutu pokaždé, když přijde pozdě domů! Dokdy má frajer večerku?

Přísná to přítelkyně.

Pokud jste někdy bydleli na internátě, nebo jezdili na tábory, systém večerek vám nebude zase tak moc cizí. Něco jiného je ale mít večerku, když vám je 10, a mít nucenou večerku, když jste třicátníci. Přesně takhle ale žije jeden hodně zajímavý pár.

Jak jsme se dozvěděli z Redditu, jedna anonymní dívka se přiznala, že svému příteli stanovila večerku. Pokud ji nestihne, musí zaplatit peněžní pokutu ve výši zhruba jednoho tisíce korun. Jasně, proč si raději nezvolit příjemnější způsoby platby, říkáte si teď. No, to by pak ale přítel nestíhal večerku každý den. Jakmile však jde o peníze, to se seká latina jinak, panečku.

A dokdy že onen chudák musí dorazit domů? Nejpozdnější čas jsou 4 hodiny ráno. Důvod je ale přitom celkem pochopitelný. Byla to totiž samotná dívka, která byla ze začátku vztahu trochu zlobivá, často se vracela až ve 3 ráno, opilá a s vybitím telefonem. Přítele nepodváděla, měla ale problémy s alkoholem a tohle byl důsledek. Jejího kluka to logicky štvalo a došlo to až do bodu, kdy se musela rozhodnout, co pro ni je důležitější. Vybrala si lásku, a tak alkohol i ponocování šly stranou. Jenže o rok později to je její přítel, kdo začal zlobit, a tak muselo dojít na přísné podmínky. Ty pak platí rovnou pro oba. Co myslíte, je to správný způsob?

Sdílejte článek

Přečtěte si také