Virály

12. ledna 2022 10:30

redakce Prima Lajk

Týpek na několik hodin uvízl v Uberu během sněhové bouře. Když dorazil domů, přišel mu pěkně mastný účet!

Kolik zaplatíte za devítihodinovou cestu Uberem?

Už se vám někdy stalo, že jste si objednali Uber, vyrazili na cestu, a pak třeba na půl hodiny uvízli v zácpě? Ve většině případů i přes takové zdržení pak člověk nakonec stejně zaplatí předem uvedenou částku v aplikaci. Jistý Andrew Peters z amerického státu Virginie teď ale zažil úplně jinou zkušenost.

Při cestě Uberem jej totiž stihla sněhová bouře, a on tak nakonec spolu s řidičem uvízl na dálnici necelých devět hodin, než konečně dorazil domů. Devět hodin v autě s cizím člověkem v mínusových teplotách obklopený desítkami dalších aut. Nic příjemného. Pak ale přišla další rána. A to ve chvíli, kdy se podíval, jakou částku musí za cestu uhradit. Už předtím totiž za cestu zaplatil šílených 200 dolarů (nějaké 4 tisíce korun), následně mu ale Uber poslal dodatečně k úhradě ještě dalších 400 dolarů, čímž se celková částka za jízdu vyšplhala na 600, což je v přepočtu nějakých 12 tisíc korun. Za jednu, byť protáhlou, jízdu Uberem.

Naštěstí muže napadlo společnost kontaktovat napřímo a celou situaci vysvětlit, po čemž se zástupci společnosti rozhodli částku škrtnout a již zaplacené peníze mu vrátit. Vidíte, někde ještě stále mají rozum.

Sdílejte článek

Přečtěte si také