Laurie
Autor: Instagram/@lauriefvr Laurie

Týpek nabídl hvězdě OnlyFans 22 milionů za to, že smaže svůj účet. Jak na to zareagovala?

ŠCH. Publikováno: 07.02.2023
Modelka z Francie dostala netradiční nabídku.

reklama

Francouzka Laurie patří mezi nejoblíbenější ženy na platformě OnlyFans. Co se výdělků týče, patří rozhodně k těm nejúspěšnějším. A to i díky tomu, že se rozhodla pro zajímavou taktiku a nechala své sledující rozhodovat o tom, co bude ve svém životě dělat.

Na Telegramu zveřejňovala ankety, v rámci kterých mohli její předplatitelé hlasovat o tom, co chtějí, aby dělala. Například, co si má dát k jídlu nebo třeba jestli má vsadit peníze. Na základě „příkazů“ od svých fanoušků, se už rozešla se svým přítelem, a dokonce ukončila pracovní stáž. Samozřejmě i tady existují určitá pravidla, aby se to příliš nevymklo kontrole. Nesmí se jednat o život ohrožující činnost nebo věc, kterou by mohla sobě nebo někomu ublížit.

Jedna žádost ale přece jen vynikala. Jistý muž si jí totiž „přál mít jen pro sebe“ a nabídl jí za to, že si smaže účet na OnlyFans 22 milionů. Prý půlku pošle předem a půlku potom, co si účet smaže. O celou událost se Laurie podělila se svými přispěvateli a dodala „že tohle nedělá pro peníze“. Poté se zeptala, zda do toho má jít nebo ne. Nakonec 56 % lidí hlasovalo, aby odmítla. A tak se Laurie muži omluvila, s tím že je „její komunita silnější než cokoliv“ a ve svém počínání bude i nadále pokračovat.

 

reklama