Virály

24. června 2022 10:23

redakce Prima Lajk

Týpek našel 10 měsíců potopený telefon v řece. Neuvěříte, co se s ním stalo!

Co se stane s mobilem, který se skoro rok válel v bahně a ve vodě? Divili byste se.

Komu se někdy nestalo, že mu omylem spadl telefon, sluchátka, klíče nebo peněženka do vody. Stejnou zkušenost má i pětatřicetiletý Owain Davis, který nedopatřením upustil svůj telefon do řeky Wye protékající Anglií a Walesem, když se plavil na kánoi. Shodou okolností se však o 10 měsíců později na stejném místě plavil i Miguel Pachaco, který si na dně v bahně všimnul „něčeho modrého“.

Muž to tedy vytáhl, aby si to prohlédl, a když zjistil, že je to starý telefon, nechal ho vyschnout. K jeho údivu se mu podařilo ho znovu nastartovat a nabít. Vydal se tedy poté na sociální sítě, aby se pokusil vystopovat původního majitele. Příspěvek byl sdílen více než 4 000krát a k naprostému neuvěření se opravdu dostal až k Davisovi.

Kromě šoku z toho, že je telefon vůbec stále funkční, byl Davis totálně ohromen neskutečným úsilím, které Pachaco vynaložil na to, aby ho nejen našel, ale aby i jeho starý telefon zprovoznil. Tenhle příběh je prostě krásná ukázka lidské dobroty a neuvěřitelné síly sociálních médií. Telefon se tak po několika dnech opět shledal se svým majitelem a Pachaco může žít s vědomím, že udělal jeden krásný a dobrý skutek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také