Psychopatka s krabicí  2
Autor: istock.com Psychopatka s krabicí 2

Týpek našel u přítelkyně krabici plnou svých starých věcí. Co všechno si ta psychopatka schovávala?

Publikováno: 06.03.2019
Týpek zjistil, že si jeho přítelkyně schovává jeho staré věci.

reklama

Lidé ve vztahu se občas chovají zvláštně. Můžou to být maličkosti, jako například tajná řeč, jindy zase horory typu sdílení zubního kartáčku, tak či tak, člověk občas zjistí věci, které by o tom druhém, nebo rovnou o celém páru, raději nevěděl. Následující příběh se točí okolo borce, který na Redditu popsal, čím ho vyděsila vlastní přítelkyně.

Jednoho dne byl u ní na koleji, ona ráno odešla na přednášku a on si dával šlofíka. Když vstal, trochu se nudil, a tak se rozhodl, že prošmejdí její věci. To samo o sobě není zrovna chvályhodné, každopádně díky tomu našel něco hodně podezřelého. Malou krabici, ve které si jeho přítelkyně ukládala různé „památky“ typu trenýrky, několik vlasů (!), staré ponožky, ustřihnuté nehty (!!!), účtenky, použitá žvýkačka, použitý kondom (!!!!!), zkrátka děs a hrůza. K čemu přesně dívka tyhle věci potřebovala už se mladík neodvážel zjišťovat, místo toho se oblékl a okamžitě odtamtud vypadl.

Na Redditu se pak s celou věcí svěřil, aby vyhledal rady ostatních, jak s tímhle přítelkyni konfrontovat. Nicméně ptal se na internetu, není tedy divu, že převládající odpovědí bylo, že je jeho přítelkyně sériový vrah a on by měl co nejrychleji utéct.

reklama