návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Týpek našel ve svém balíčku největší chips! Kolik tenhle pašák měří?

Lidé už našli v balíčku jídla ledacos. Naposledy to byl třeba čokoládový Mikuláš, který měl uvnitř sebe malý čoko penis. Tenhle chlápek našel vůbec největší chips v celé Británii.
Vydáno: 02.12.2019
Největší chips 3
Autor: profimedia.cz Největší chips 3

K čemu mu to je? K ničemu. Ale aspoň se může radovat, že našel něco speciálního. Je vždy zábavné najít něco, co vybočuje, ať už je to podivně rostlá brambora nebo zvláštní výrobek. 44letý Daniel si koupil po cestě z práce brambůrky, když vtom vytáhl z balíčku jeden naprosto obří chips. K jeho překvapení chips měřil na délku 15 centimetrů, takže to byl fakt velikán. Těžko říct, asi se to stala nějaká chyba při výrobě. Daniel si tuhle chloubu nicméně vyfotil a ještě se s tím pochlubil kolegům. Ti nad tím prý tak užasli, až se zhroutili pod stůl – no, dobře, tahle historka je evidentně trošku přibarvená. Daniel ale prohlásil, že si dá chips určitě do vitríny a řekl, že možná není největší, ale člověk prý nikdy neví. Nikdy prý neviděl větší kus chipsu.

Článek je zařazen v: chipsy , největší chips , objev , největší chips v Británii

reklama