Virály

7. ledna 2020 11:59

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek omylem poslal fotku penisu na špatné číslo. Dostal tuhle parádní odpověď

Neříkejte, že se vám to nikdy nestalo. Ne? Copak jste nikdy nikomu neposlali fotku svého penisu? Jste nemoderní, tohle už totiž dlouhou dobu frčí.

Cílem toho, že posílají muži „dick picky“, tedy fotky svých penisů, klidně i neznámým ženám, mají jednoduchý důvod. Jednoduše doufají, že takhle neznámou okouzlí, že se jí zalíbí jeho přirození a že navážou konverzaci. A co víc, naprostá většina z nich očekává, že když takovou fotku pošlou, tak se jim dostane odpovědi. Jenomže to je omyl. Většina žen si totiž takové chlápky rychle zablokuje. Víte, pánové, my ženy prostě očekáváme něco jiného a netoužíme nejvíc po obrázku vašeho údu. Jenže právě posílání penisů se rozmohlo na Facebooku, Snapchatu a Twitteru.

Když se jednou skupinka kamarádů sešla na obědě, najednou jedné ženě přišly nevyžádané zprávy od neznámého muže. Napřed to byly obrázky odhalující hruď, ale brzo jí poslal obrázek i svého penisu. Asi přitom neznámý týpek nečekal, co bude následovat.

Než aby žena byla znechucená, ukázala fotky kamarádům, kteří na na tom královsky pobavili. A tak mu žena poslala svoje selfie – se všemi kámoši, kteří se mu vysmáli. Prý jim o dost vylepšil víkend. Nakonec se ukázalo, že si spletl číslo. Z toho plyne ponaučení, že posílat intimní fotky se dost často fakt nevyplácí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také