Virály

13. října 2019 15:24

redakce Prima Lajk

Týpek sdílel upřímnou omluvu za to, že si hlasitě prdnul v autobuse. Na co to svedl?

Veřejná omluva týkající se prdu.

Veřejná doprava je jedním z nejhorších míst, kde si člověk může prdnout. Vypustit plyn do stísněného prostoru plného lidí, kteří se už tak potýkají s nedostatkem čerstvého vzduchu, není nikdy ideální. A i když víte, odkud nejspíš vítr vane, stejně s tím většinou nic neuděláte, protože mezi lidmi existuje tichá dohoda o mlčení, kdy se každý s touhle trapností snažit vyrovnat hezky po svém. Jeden odvážlivec z Derbyshire teď ovšem tuhle dohodu porušil.

Vina anonymního chudáka zjevně sžírala tak moc, že se rozhodl poslat na Facebook veřejnou omluvu. V ní stojí: „Omlouvám se všem lidem v ranním autobuse směr Derby. Včera jsem měl 8 piv a kebab před tím, než jsem šel spát. Ráno mě tak trochu bolelo břicho a obávám se, že mi jeden unikl dokonce i nahlas. V ten moment se lidé začali otáčet v sedačkách a dívat se na mě. Přišel jsem si opravdu hrozně.“

Dojemné gesto. Naštěstí to všichni přežili, takže se zase tolik nestalo. Mohlo to třeba dopadnout jako v konferenční místnosti jedné keňské politické sešlosti, kde si mluvčí prdnul, a smrad byl tak silný, že místnost musela být evakuována.

Sdílejte článek

Přečtěte si také