Virály

7. října 2021 11:54

redakce Prima Lajk

Týpek se oženil s rýžovarem, ale jejich vztah ztroskotal už po 4 dnech. Co mu vadilo?

Ne všechny milostné příběhy končí šťastně…

Téměř polovina manželství končí rozvodem, to jsou bohužel nejnovější smutné statistiky. Na to ale člověk samozřejmě nemyslí, když u oltáře řekne své ANO druhému, kterého nade vše miluje. I Khoirula Anama z Indonésie si myslel, že konečně našel tu pravou, se kterou stráví zbytek svého života. Lásku až za hrob slíbil svému rýžovaru, se kterým se oddal před pár týdny.

V příspěvku na Facebooku se rozněžnil nad skvělými vlastnostmi, kterými jeho nová manželka přímo oplývá. „Je milující, poslušná, tichá a umí vařit,“ napsal pod fotografii z jejich obřadu hrdý novomanžel Anama. Jak to tak ale bývá, nic netrvá věčně. Jejich románek skončil tak rychle, jako začal a po čtyřech dnech zjevně velká láska opadla.

Putih,pendiam,manutan.gk banyak bicara,pinter masak..idaman bgt😊..anget meneh..tanpamu berasku gk mateng😀..#hiburan #senimanfotonyeleneh #sulekers

Posted by Khoirul Anam on Sunday, September 19, 2021

Anamovi totiž po pár dnech došlo, že s rýžovarem asi není taková zábava, jak si představoval, a zažádal o anulování sňatku. Není jasné, zda jeho exmanželka skončí na smetišti nebo si ji nechá a zůstanou přáteli i po tom všem, čím si prošli. Ale vy si umíte představit, že byste narazili na svou bývalku pokaždé, když otevřete kuchyňskou skříňku?

Sdílejte článek

Přečtěte si také