Virály

7. října 2021 11:54

redakce Prima Lajk

Týpek se oženil s rýžovarem, ale jejich vztah ztroskotal už po 4 dnech. Co mu vadilo?

Ne všechny milostné příběhy končí šťastně…

Téměř polovina manželství končí rozvodem, to jsou bohužel nejnovější smutné statistiky. Na to ale člověk samozřejmě nemyslí, když u oltáře řekne své ANO druhému, kterého nade vše miluje. I Khoirula Anama z Indonésie si myslel, že konečně našel tu pravou, se kterou stráví zbytek svého života. Lásku až za hrob slíbil svému rýžovaru, se kterým se oddal před pár týdny.

V příspěvku na Facebooku se rozněžnil nad skvělými vlastnostmi, kterými jeho nová manželka přímo oplývá. „Je milující, poslušná, tichá a umí vařit,“ napsal pod fotografii z jejich obřadu hrdý novomanžel Anama. Jak to tak ale bývá, nic netrvá věčně. Jejich románek skončil tak rychle, jako začal a po čtyřech dnech zjevně velká láska opadla.

Putih,pendiam,manutan.gk banyak bicara,pinter masak..idaman bgt😊..anget meneh..tanpamu berasku gk mateng😀..#hiburan #senimanfotonyeleneh #sulekers

Posted by Khoirul Anam on Sunday, September 19, 2021

Anamovi totiž po pár dnech došlo, že s rýžovarem asi není taková zábava, jak si představoval, a zažádal o anulování sňatku. Není jasné, zda jeho exmanželka skončí na smetišti nebo si ji nechá a zůstanou přáteli i po tom všem, čím si prošli. Ale vy si umíte představit, že byste narazili na svou bývalku pokaždé, když otevřete kuchyňskou skříňku?

Sdílejte článek
Štítky rozvod Facebook manželství zahraničí vztah Indonésie anulování manželství bizarní vztah

Přečtěte si také