návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Týpek se pokusil vyloupit Apple Store! Zaplatil za to životem. Co se stalo?

Krást se nemá, a v Applu už raději vůbec ne.
Vydáno: 13.10.2019
Loupež Apple Store 1
Autor: istock.com Loupež Apple Store 1

Snahu přepadnout či okrást Apple Store má v USA kupodivu poměrně dost lidí. A není se co divit, po prémiových produktech s nakousnutým jablíčkem je na černém trhu velká poptávka, jenže to s sebou přináší o to větší rizika. Většina těchto obchodů má totiž profesionální ochranku, výborné bezpečnostní systémy a vyškolené zaměstnance. Většina odvážlivců tak většinou rychle skončí ve vězení. Ne vždy ale mají to štěstí.

V Dallasu totiž nedávno jeden takový muž zkusil vyloupit Apple Store, jenže místo toho, aby skončil za mřížemi, skončil nakonec mrtvý. První chybou bylo, že si na krádež přinesl vlastní zbraň, druhou pak bylo, že podcenil nočního hlídače, který byl shodou okolností bývalý policista. Hlídač jednal rychle a než vůbec stačil zloděj zareagovat, byl nekompromisně zastřelen. Snad to bude do budoucna varování všem, kteří by se chtěli o podobnou pitomost pokoušet taky.

Článek je zařazen v: Apple Store , krádež , loupež , muž , zloděj , hlídač , zbraň

reklama