Virály

18. prosince 2019 16:08

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek se poznal s dívkou na Facebooku a jel za ní přes 6 tisíc kilometrů. Co speciálního měli společného?

Tak tohle je fakt hodně netradiční způsob seznámení. Nebo už v dnešní době ne? Muž sdílel na Facebooku selfíčko s jeho domácím mazlíkem, která měla tak velký úspěch, že mu našla partnerku.

28letý Adam zveřejnil fotku ve facebookové skupině, která je věnovaná kočkám. Bylo to vlastně obyčejné selfíčko, kde je Adam, jak drží svojí kočičku Doggy. Fotka měla takový velký úspěch, že jí lajklo na 6 500 lidí, naprosté většině lidí se fotka hodně líbila. Mezi nimi byla taky 25letá Anna Hosey, se kterou si pak začali spolu chatovat několik týdnů. Po asi 14 hovorech se Adam rozhodl rezervovat si let a setkat se s Annou, což byl dost odvážný krok, protože to znamenalo cestovat z Londýna do amerického Chicaga. Nakonec se ale sešli a dali si rande.

Pak řekl, že toho ale rozhodně nelituje. S dívkou se totiž dali dohromady a teď si vzájemně ukazují památky v jednotlivých zemích, když spolu chodí na procházky. Dvojice se do sebe okamžitě zamilovala a teď se vídají i přes obrovskou vzdálenost celkem pravidelně. Anna má doma samozřejmě taky kočičku, takže je spojuje i chovatelský zájem. Jeho přátelé sice byli trochu v šoku, ale nakonec všechno dobře dopadlo – Adam našel někoho stejně spontánního jako je on sám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také