Virály

20. dubna 2021 18:31

redakce Prima Lajk

Týpek se vzdal kariéry ve zdravotnictví a začal si vydělávat na OnlyFans. O kolik má teď víc peněz?

Týpek přešel kvůli penězům ze zdravotnictví na OnlyFans.

Jak moc musí být vaše výplata špatná, abyste se vzdali své práce a přidali se na OnlyFans? Pro Jamese Cowese z Velké Británie stačilo, když mu vláda oznámila, o kolik se zvedne plat zaměstnanců ve zdravotnickém sektoru, aby se svou dosavadní kariérou nadobro sekl.

23letý James si vydělával měsíčně po daních v přepočtu zhruba 30 tisíc korun. Což je vzhledem k faktu, že pro stejnou společnost pracoval šest let, navíc dělal ušlechtilou práci zdravotníka a ještě k tomu v Británii, opravdu málo.

Nicméně James věděl, že má v záloze vždycky svůj atraktivní vzhled. Stačilo mu totiž přidat se na OnlyFans, kde následně začal lákat na žhavý obsah, a rázem si teď tu samou částku, kterou měl vydělanou za rok, vydělá za pouhý měsíc svlékání před foťákem či kamerou. Docela solidní skok. Peníze tak nadále zůstávají tím největším důvodem, proč se lidé přidávají na OnlyFans. Nikoli kvůli svobodě, kreativním vlohám nebo chuti přinášet potěšení ostatním. Všechny ty krásky a krasavci to dělají kvůli penězům.

Sdílejte článek
Štítky peníze zdravotnictví Velká Británie kariéra OnlyFans týpek OnlyFans

Přečtěte si také