reklama

reklama

Týpek si místo roušky omotal kolem krku živého hada! Odvážil se ho někdo napomenout?

sis. Publikováno: 15.09.2020
Tak tenhle pán si evidentně s rouškou hlavu moc nelámal. Namísto kousku látky si dal před pusu rovnou svého hada, který mu spočíval na ramenou.

reklama

V místním autobusu v Manchesteru se objevil muž, který neměl nasazenou roušku. Ale zato místo ní měl kolem krku omotaného velkého živého hada! Asi ho při tom nenapadlo, že by mohl být had plazící se z jeho krku na všechny strany nebezpečný pro ostatní cestující. Samozřejmě stojí za zmínku, že mohl mít nějakou výjimku v nošení roušky kvůli zdravotním komplikacím. Otázkou pak ale zůstává, proč by jinak zvolil přepravu spolu s domácím mazlíčkem na krku… Navíc si muž v jedné chvíli sundal hada z krku a nechal ho, aby se plazil po tyčích v autobusu, což ostatním cestujícím na pocitech bezpečí moc nepřidalo.

Jeden ze svědků popsal tento incident jako „rozhodně zábavný“ – no, i to je způsob, jak by se to dalo popsat. Nikdo z cestujících se prý neodvážil muži cokoliv říct anebo jen natočit krátké video z místa, ale objevila se spousta fotek, které pak začaly kolovat na Facebooku. Lidi tam pak psali svoje názory od těch radikálnějších – že by s takovým zvířetem v autobuse nejeli, nebo že by utekli pryč – až po ty vtipnější, které poukazovaly na to, že tímto způsobem zřejmě muž s hadem kolem krku chtěl zabezpečit sociální distanci. A to se mu zjevně povedlo.

Ýr Jóhannsdóttir

GALERIE: Umělkyně šije unikátní roušky, která vám zajistí odstup i respekt. Tyhle kousky musíte mít!

Bizarní pletené roušky 10

GALERIE: Žena vytváří bizarní roušky ve tvaru úst se zuby a jazykem. Vážně byste tyhle šílenosti nosili na tváři?