Virály

10. ledna 2023 13:50

redakce Prima Lajk

Týpek si nechal vyrobit silikonovou pannu podle zesnulé manželky. Co všechno s ní dělá?

Muž uctil svou zesnulou manželku po svém.

Odchod milované osoby je vždycky těžký, zvlášť když se jedná o spřízněnou duši. A přesně právě tak vnímal svou manželku indický senior Tapas Sandilya, který byl se svou drahou ženou Idrani dlouhých 39 let. Ta však kvůli zdravotním komplikacím spojeným s koronavirovou nákazou nečekaně zemřela ve věku devětapadesáti let. Tragická událost nešťastným manželem otřásla ještě jednou tolik, neboť se kvůli drsným karanténním opatřením nemohl se svou milovanou v nemocnici ani rozloučit.

Rozhodl se jí tak alespoň splnit její poslední přání, což bylo nechat si vyrobit její přesnou podobiznu v životní velikosti. Tapas tedy na nic nečekal a několik měsíců po manželčině smrti zkontaktoval indického sochaře Subimala Dase, který je expertem na výrobu realistických postav. Ačkoli byla nejdřív vdovcova rodina proti, pozůstalý muž si to nenechal vymluvit – chtěl splnit přání milované Idrani.

Za realistickou sochu vážící 30 kilo zaplatil muž bezmála 70 tisíc korun a s výsledkem je nadmíru spokojený. „Nic jiného než přesný výraz jejího obličeje pro mě nepřicházelo v úvahu,“ nechal se slyšet Tapas, který svou vymodelovanou manželku posadil na její oblíbené místo na pohovce. S hliněno-silikonovou Idrani si muž povídá, češe její vlasy, a dokonce ji oblékl i do svátečního sárí, které měla na synově svatbě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také