Virály

24. listopadu 2020 10:41

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek si po rozchodu s holkou koupil dvě husy! Proč mu za to hrozí obří pokuta?

Každý se vypořádává se ztrátou blízké osoby po svém. Tenhle muž se rozhodl pořídit si do svého domova dvě husy, aby se necítil tak osamělý.

Když se s 34letým mužem jménem Sven Kirby z Anglie rozešla jeho přítelkyně během pandemie koronaviru, tak byl z toho natolik smutný a nešťastný, že se rozhodl pořídit si zvířata. A ne jenom tak ledajaká. Pořídil si dvě husy, za které zaplatil asi 2600 korun a udělal jim výběh na zahradě. Husy ale bere pravidelně k sobě domů, kde se třeba vyhřívají u krku, nebo si s nimi dává pivo. Jsou to prostě jeho dvě dobré kamarádky. Sousedé už si na husy ale začali stěžovat a nejsou z nich tak nadšení. Z jeho domu je totiž slyšet hodně nepříjemný zvuk, které husy vydávají. Kvůli tomu bude možná muset zaplatit pokutu v přepočtu 130 tisíc korun.

O svoje kámošky by ale rozhodně nechtěl přijít a nechce se jich vzdát. Neustále se má u sebe ve svém bytě a dovolí jim volně tam běhat. Pojmenoval si je Beep Beep a Norbert. Svým husám muž dokonce dává plenky, aby nekálely všude možně, a bere je na procházky po svém okolí. Už je díky nim všude dobře známý a vzal je dokonce i do hospody. Kvůli stížnostem se má hus ale zbavit, protože vadí sousedům. Má na rozhodnutí jenom 28 dní, pak bude muset zřejmě pokutu zaplatit. Nechce se jich však zbavit, jsou pro něj jako jeho děti, mají prý zlatou povahu a má je rád. Husy má momentálně jen uvnitř domu kvůli hluku, který dělají, když prochází někdo kolem. Sousedé si však stěžují i přesto. Jak to s nimi nakonec dopadne, je ve hvězdách. My mu ale přejeme, aby našel nějaké jiné řešení!

Sdílejte článek

Přečtěte si také