návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Týpek si vzal k soudu tričko F*ck the Police a vyhrál. Z čeho byl obviněn?

Drzost, která se vyplatila.
Vydáno: 02.12.2019
F*ck the Police 1
Autor: istock.com F*ck the Police 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většina lidí by asi v den svého soudního přelíčení byla poměrně nervózní. Následující chlapík z Floridy, kde se případ odehrál, nicméně místo nervozity prokázal zcela opačné kvality. Na férovku si totiž oblékl tričko Fuck the Police a následně svůj případ vyhrál. A z čeho že jej policie vlastně obvinila?

Podle všeho měl Michael Burns dostat pokutu za to, že jeho poznávací značka byla nezákonně zakrytá. Burns se však bránil, že to nebyl ten důvod. Pokutu mu totiž udělil strážník, kterého tentýž večer o něco dříve nachytal a natočil, jak vyhazuje partu lidí z krajnice dálnice. Policisté jim prý chtěli překazit zábavu, a následně vyhnali i Michaela. Výše zmíněný strážník ho ale pár minut autem pronásledoval a pak z ničeho nic zastavil, aby mu udělil pokutu. Burns jej však dopředu varoval, že se klidně bude soudit, což taky udělal, a navíc vyhrál. Klobouček.

Článek je zařazen v: Fuck the Police , tričko , soud , pokuta , policie