Týpek si zamkl penis do visacího zámku. Podařilo se doktorům jeho chloubu vysvobodit?

Lidská zvědavost nezná meze. Stejně tak jako lidská hloupost.

Doktoři z Thajska se už museli setkat v nemocnici s lecčím, ale přesto se najdou lékařské zákroky, které je nepřestanou překvapovat. Jedním s takovým bizarním incidentem se setkali i u osmačtyřicetiletého muže z Bangkoku, který si zamknul penis do visacího zámku.

Nejmenovaný muž se údajně jednoho dne doma nudil a zřejmě ho nenapadla lepší zábava než si vložit svůj penis do visacího zámku. Naneštěstí pro něj ale ztratil klíč a jeho úd byl tak uvězněn čtrnáct dní v železném vězení. Zkoušel ho odtamtud dostat všemožnými způsoby, ale penis začal čím dál tím víc otékat.

Na pomoc musela přijít dokonce i mužova matka, která se mu snažila pomoct ze všech sil, nicméně pyj ze zámku dostat nedokázala. Nakonec byl Thajec převezen do nemocnice, kde mu zdravotníci po půl hodině a několika řezech elektrickou pilkou penis osvobodili. „Řekl mi, že to udělal, protože se nudil a rád strká své nádobíčko do malých otvorů,“ přiznala matka 48letého muže. „Jsem na něj naštvaná, že mě takhle ztrapnil, ale slíbil, že už to nikdy neudělá,“ dodala.

Ačkoli měla celá akce happyend, lékaři potvrdili, že mužův úd už nikdy nebude stejný, protože utrpěl značnou deformaci. Inu, říká se, že za každou velkou jizvou stojí pořádný příběh a my musíme uznat, že tento příběh tedy rozhodně stojí za to.

Sdílejte článek

Přečtěte si také