Virály

9. listopadu 2022 12:34

redakce Prima Lajk

Týpek snědl 40 pečených kuřat za 40 dní. Neuvěříte, jaký důvod měl k bizarní výzvě!

Borec se stal hitem internetu díky bizarní výzvě.

Na internetu se můžete proslavit takřka díky čemukoli. Ve virtuálním světě navíc platí jednoduché pravidlo, čím šíleněji se chováte, tím větší máte úspěch. Není proto až takovým překvapením, že se Američan Alexander Tominsky z Filadelfie stal okamžitě miláčkem davu jenom kvůli tomu, že po dobu 40 dní snědl 40 kuřat.

Všechno to přitom začalo úplně nevinně. „Prostě jsem jednoho dne snědl celé kuře a pak jsem se cítil moc dobře. Přišlo mi to správné. Dělal jsem to nejdřív pro sebe. Asi po deseti dnech jsem měl pocit, že to má takovou sílu a že je v tom něco elektrizujícího, tak jsem se rozhodl, že to začnu sdílet se světem,“ odůvodnil svou bizarní výzvu Alexander.

A k velkému překvapení se z jedení kuřat stal opravdový hit, protože za pouhých čtyřicet dní narostl jednatřicetiletému číšníkovi počet sledujících na sociální sítí ze čtyři sta na skoro čtyřicet tisíc fanoušků. Při posledním kuřeti měl Alexander dokonce i připravený červený koberec a výzvu splnil za pokřiku pěti set fanoušků i fanynek. Navzdory obrovskému úspěchu už ale nic podobného neplánuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také