Virály

22. července 2022 18:28

redakce Prima Lajk

Týpek tvrdí, že cestoval zpátky v čase, aby nás upozornil na objev století! Co šokujícího najdeme?

Lidstvo prý čeká na svůj objev století.

Jen málo věcí je dnes na sociálních sítích otravnějších než lidé, co tvrdí, že pochází z budoucnosti. Zaprvé, kdyby skutečně pocházeli z budoucnosti, neměli by nejmenší problém nás o tom během pár vteřin přesvědčit, zadruhé, určitě by si nezakládali sociální sítě jako TikTok, kde by sdíleli nejrůznější „předpovědi“, a zatřetí, dělají to pro kliky a vlastní prospěch. Což je normální, zejména u influencerů, jenže tihle doslova vydělávají na tom, že lžou.

Příkladem budiž účet @timevoyaging, který nyní tvrdí, že lidstvo v příštím roce – konkrétně už v lednu – objeví, že směrem k zemskému jádru leží celý další svět uvnitř našeho již existujícího světa. Tam údajně žijí úplně nové neobjevené druhy zvířat, ale i lidí, kteří jsou podle všeho nepřátelští a na našem světě vykonávají různé teroristické útoky, jako bylo například 11. září.

Na účtu ale najdete i další nesmysly, jako například, že brzy pár lidí získá superschopnosti, americký prezident Joe Biden bude odstraněn z úřadu, nebo že první očista (z filmu Očista) nastane v roce 2025. Zkrátka a dobře lež za lží, tak snad to brzo lidi přestane bavit a podobné účty ze sociálních sítí nadobro zmizí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také