Virály

19. července 2022 11:49

redakce Prima Lajk

Týpek tvrdí, že ho několikrát unesli mimozemšťané. Vážně je s nimi ve spojení už od dětství?

Muže prý několikrát unesli mimozemšťané a poté stal se hlavní spojkou mezi nimi a lidstvem.

Vědci už se nemusí obtěžovat s pokusy o navázání spojení s mimozemskou civilizací. Pětačtyřicetiletý řidič vysokozdvižného vozíku z Británie Michael Alans je s nimi v kontaktu už od útlého dětství, nebo to alespoň tvrdí. „Moje nejstarší vzpomínka na mimozemšťana je, když jsem byl ještě dítě,“ vzpomínal Brit.

„Pamatuji si, že jsem cítil, jak mě něco pohladilo po hlavě. Myslel jsem, že je to moje matka, ale když jsem otevřel oči, zůstal jsem v šoku. Bylo to nějaké stvoření. Tam, kde měla být moje matka, seděl šedý mimozemšťan!“ popsal Alans své první setkání s ufonem, které prý nebylo poslední. Od té doby je prý s mimozemskou civilizací v pravidelném kontaktu a podle jeho slov byl dokonce i vtažen světelným paprskem na jejich kosmickou loď.

Od té doby prý používá ke komunikaci s nimi své kresby nebo svou kočku Meg, která mu dá vždy signál k tomu, že s ním chtějí mimozemšťané mluvit. Vášeň pro ufony s ním však nesdílí jeho žena, která dala mužovi jasně najevo, že mu příliš nevěří. Na toto téma má tak zakázané mluvit doma, a proto své myšlenky raději ventiluje světu na sociálních sítích či prostřednictvím knihy, kterou napsal.


Přečtěte si také