návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Týpek v depresi napsal dopis, že hledá nové kamarády. Dojemná reakce lidí vás dostane!

Tohle vám obnoví víru v lidstvo.
Vydáno: 24.11.2017
Takhle se bojuje s depresí
Autor: facebook.com Takhle se bojuje s depresí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dříve, nebo později, deprese zasáhne každého člověka. Někdy víc, někdy míň, důležité je se nebát se svými pocity svěřit blízkým, nebo profesionálům, kteří vám v takové chvíli dokáží pomoci. Potíž je, když máte depresi a neexistuje nikdo, komu byste o ni mohli říct.

To byl případ Patricka Cakirliho z Dánska. Tomu se postupně hroutil život až do bodu, kdy se musel nechat přijmout do psychiatrické léčebny, aby mu rozmluvili jeho sebevražedné sklony. Po týdnu ho však rozpustili a problém přetrvával – Patrick neměl přátele. Jednoho dne tak napsal dopis, ve kterém hledal nové kamarády. Shodou okolností si dopisu několik lidí všimlo a za Patrickem ten večer přišli.

Od té doby se Patrickovi podařilo vybudovat silnou sociální síť, která v Dánsku pomáhá osamělým lidem navazovat nová přátelství. Aby toho nebylo málo, plánuje teď Patrick tříletou pěší chůzi do Číny, která má zvýšit pozornost kolem deprese i na mezinárodní úrovni. Připojit se můžete třeba i tady.

 

Albinen je krásná vesnice uprostřed hor

VIDEO: Vesnice v Alpách nabízí obří odměnu lidem, kteří se do ní přestěhují! Má to ale jeden háček

Mike Hughes plánuje vyvrátit pravdu

Bizár! Muž si vyrobil v garáži raketu a chystá se do vesmíru. Chce totiž dokázat tuhle šílenou věc

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Článek je zařazen v: zdraví , deprese , nemoc , Dánsko , samota , přátele , cesta , kluk