Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

Týpek v depresi napsal dopis, že hledá nové kamarády. Dojemná reakce lidí vás dostane!

Tohle vám obnoví víru v lidstvo.
Vydáno: 24.11.2017
Takhle se bojuje s depresí

Dříve, nebo později, deprese zasáhne každého člověka. Někdy víc, někdy míň, důležité je se nebát se svými pocity svěřit blízkým, nebo profesionálům, kteří vám v takové chvíli dokáží pomoci. Potíž je, když máte depresi a neexistuje nikdo, komu byste o ni mohli říct.

To byl případ Patricka Cakirliho z Dánska. Tomu se postupně hroutil život až do bodu, kdy se musel nechat přijmout do psychiatrické léčebny, aby mu rozmluvili jeho sebevražedné sklony. Po týdnu ho však rozpustili a problém přetrvával – Patrick neměl přátele. Jednoho dne tak napsal dopis, ve kterém hledal nové kamarády. Shodou okolností si dopisu několik lidí všimlo a za Patrickem ten večer přišli.

Od té doby se Patrickovi podařilo vybudovat silnou sociální síť, která v Dánsku pomáhá osamělým lidem navazovat nová přátelství. Aby toho nebylo málo, plánuje teď Patrick tříletou pěší chůzi do Číny, která má zvýšit pozornost kolem deprese i na mezinárodní úrovni. Připojit se můžete třeba i tady.

 

Albinen je krásná vesnice uprostřed hor

VIDEO: Vesnice v Alpách nabízí obří odměnu lidem, kteří se do ní přestěhují! Má to ale jeden háček

Mike Hughes plánuje vyvrátit pravdu

Bizár! Muž si vyrobil v garáži raketu a chystá se do vesmíru. Chce totiž dokázat tuhle šílenou věc

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Reklama
Článek je zařazen v: zdraví, deprese, nemoc, Dánsko, samota, přátele, cesta, kluk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama