Muž si zautomatizoval svoji práci, teď vydělává miliony hraním her 1
Autor: istock.com Muž si zautomatizoval svoji práci, teď vydělává miliony hraním her 1

Týpek vymyslel geniální způsob, jak si ulehčit práci. Teď vydělává 2 miliony ročně hraním her a chozením ven

rd. Publikováno: 17.01.2022
Týpek přišel na to, jak svou práci zautomatizovat, aby nemusel nic dělat, a přesto vydělává miliony.

reklama

Pandemie pro spoustu lidi zásadně změnila způsob, jakým pracují. Někteří začali dělat z domova, jiní museli zcela opustit svůj předchozí obor a přejít do nového, no a pár géniů přišlo na to, jak si vydělávat, aniž by museli cokoli dělat.

Řeč je o jistém IT specialistovi, který se nedávno na Redditu pochlubil, jakou pohodu nyní díky pandemickým opatřením má. Jeho náplní práce je kontrolovat data, provádět testy a posílat výsledky jedné právnické společnosti. Dříve to musel dělat v kanceláři, v zásadě se tam ale nudil, protože měl práci hotovou za pár minut.

Teď ale díky práci z pohodlí domova přišel na to, že se celý proces dá zautomatizovat pomocí pár algoritmů a protokolů, které jen na konci dne zkontroluje, že běží správně, a dál se o nic nezajímá. Práci plní, peníze (konkrétně necelé 2 miliony ročně) mu chodí, a on může přes den hrát hry, koukat na seriály, cvičit nebo chodit ven. A kdyby náhodou ho chtěli vyhodit, údajně si prý celý systém vezme s sebou, takže jeho náhrada bude muset začít od začátku. Tomu se říká jistota práce.

Djokovičova série problémů nekončí 1

Tenista Djokovič má po deportaci zákaz návštěvy Austrálie na 3 roky! Kvůli očkování hrozí, že přijde i o další turnaj

reklama