Virály

9. listopadu 2020 19:25

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek zachránil topící se dívku a jeho rodina pro něj udělala tuhle hezkou věc! Uhádnete, co to je?

Mladý muž si všiml, jak se desetiletá dívka topí v moři, a zachránil ji. Její rodina je mu natolik vděčná, že mu pomohla financovat jeho vlastní svatbu.

K incidentu došlo v už v srpnu, když si desetiletá Haylee Whiting hrála v moři v kalifornském Montere, kde byla na dovolené se svou rodinou. Její matka Samantha požádala dceru, aby se držela blízko u břehu, jenže dcerku zachytil silný proud. Ten ji doslova unesl daleko od břehu a ona netušila, jak se mu ubránit a dostat se zpátky na mělčinu. Matka se jí pokusila jít na pomoc, podala jí ruku, jenže podcenila proud, takže je to strhlo do hloubky obě dvě. Vyděšený křik obou žen upoutal pozornost Kevina Cozziho, který byl se svojí snoubenkou na nedaleké pláži.

Kevin závodně plave už od svých tří let, takže měl pocit, že je dost schopný na to, aby se dostal k matce a dceři. Rychle k nim doplaval a vytáhl Haylee zpátky ke břehu. Tam už jim na pomoc přišel plavčík. Samantha tehdy znala Kevina jen podle křestního jména a celé měsíce věděla, že ho potřebuje najít, aby mu náležitě poděkovala. Ve snaze o opětovné připojení zveřejnila Samantha tento týden zprávu o záchraně ve facebookové skupině s názvem Merced Neighborhood Watch a během několika hodin byla v kontaktu s Kevinem.

Poté, co se Samantha dozvěděla, že Kevin a jeho snoubenka museli kvůli propuknutí koronaviru zrušit svou svatbu, rozhodla se založit stránku GoFundMe, která pomůže hrdinskému muži uspořádit si svatbu přesně podle svých představ. Vysvětlila to tak, že kdyby neriskoval svůj život obětavým činem, tak by pravděpodobně umřela jak ona, tak i její holčička. Proto se snaží získat peníze pro Kevina a jeho snoubenku, aby měli vysněnou svatbu a líbánky. Samantha a Haylee se plánují zúčastnit Kevinovy ​​svatby, kde mu ještě jednou poděkují za jeho hrdinskou záchranu.


Přečtěte si také