návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Týpek žaluje Apple za to, že z něj udělal gaye! Jaká aplikace to údajně způsobila?

Může z vás aplikace udělat homosexuála?
Vydáno: 04.10.2019
Muž žaluje Apple za to, že z něj údajně udělal homosexuála 1
Autor: istock.com Muž žaluje Apple za to, že z něj údajně udělal homosexuála 1

Muž v Rusku žaluje společnost Apple za aplikaci, která z něj údajně udělala homosexuála. Žaloba byla podána u moskevského soudu a muž v ní podle všeho žádá odškodné ve výši zhruba 350 tisíc korun. A v čem že celý problém spočívá?

Muž prý obdržel skrz aplikaci kryptoměnu GayCoin namísto Bitcoin, který se objednal. Právník, jenž nejmenovaného muže zastupuje, médiím řekl, že to myslí naprosto vážně, a že muž utrpěl seriózní újmu na zdraví. GayCoin prý dorazil se vzkazem: „Nesuď, dokud to nezkusíš.“ Muž se tedy rozhodl, že nebude soudit stejnopohlavní vztahy, dokud jeden sám nevyzkouší. A tak navázal homosexuální styk, ve kterém je dodnes. Což je prý hrozné utrpení a proto žaluje Apple, který jej prý k homosexualitě postrčil skrz triky a manipulaci. Vlastně nevíme, jestli se smát, brečet nebo jen kroutit hlavou. Je to ale každopádně příběh, o který jsme vás nemohli připravit.

Článek je zařazen v: Apple , gay , homosexualita , muž , žaloba , aplikace , Kryptoměny

reklama