návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Týpek zastavil zloděje aut nezvyklým způsobem. Ublížil mu kávou Nescafé!

A jak byste se prali vy?
Vydáno: 20.09.2019
Obrana balením kafe 2
Autor: Channel 7 Obrana balením kafe 2

Když vám jde o život, nebo třeba jenom o něco fakt cenného, uděláte cokoliv, abyste to ustáli. V poslední době se ukazuje, že se však lidé nebojí odhodlat k něčemu poměrně šílenému i v případě, kdy jim zase o tolik nejde. Nedávno tak v pouliční rvačce jeden z borců švihnul po tom druhém mrtvým holubem. A teď došlo pro změnu na kafe.

Jeden Australan si takhle vyrazil na nákup, když ho přepadl neznámý muž a začal mu vyhrožovat násilím, pokud mu nedá své klíčky od auta. To si ale obyvatel města Melbourne nenechal líbit. Útočník jej tak praštil do hlavy, což Australana poslalo do kolen. A taky kvůli ráně přišel o skleněné balení kávy Nescafé, která roztříštila na chodníku před ním. Borec ale neváhal, instinktivně sáhl po jednom z kusů skla a sekl s ním nečekaně po útočníkovi. Ten se náhle dal na útěk, protože jeho zbraň byla celou dobu falešná. Jinými slovy, i tak obyčejná věc jako balení kávy, vám občas může zachránit život. Tak na to pamatujte.

Obrana balením kafe 1
Autor: Channel 7 Obrana balením kafe 1
Článek je zařazen v: káva , Nescafé , zloděj aut , týpek , krádež , obrana

reklama