Virály

17. února 2021 18:18

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek zavolal na policii a přiznal se k fiktivní vraždě, protože doufal, že se stane tahle věc! Čeho chtěl dosáhnout?

Když byla příjezdová cesta k domu zasypaná sněhem, tak se to rozhodl tenhle týpek vyřešit po svém. Zavolal na policii a přiznal se k fiktivní vraždě.

Muž, který volal na policii, z logiky věci doufal v to, že se budou muset prohrabat sněhem, aby se k němu dostali. Ukrajinec na tísňovou linku zavolal z vesnice Grybova Rudnya v ukrajinské oblasti Černihiv na národní a přiznal se k příšerné vraždě. Řekl, že se spolu se svým nevlastním otcem pohádali a skončilo to tak, že staršího muže opakovaně bodl nožem do hrudi. Oběť se pak prý zhroutila a nedýchala. Únosce, který se přiznal, dodal, že je ochoten se vzdát, pokud by si pro něj policie přijela do jeho domu. Cesty ve vesnici však byly úplně zablokované sněhem, takže „vrah“ poradil policistům, aby s sebou přivezli sněžný pluh. Jinak se jim ho prý zatknout nepovede.

Do vesnice byl tedy vyslán tým, který měl přijmout, který se přiznal, do vazby, a protože sněhový pluh už dříve vyčistil cestu, dostali se tam ve svém hlídkovém voze. Když policisté dorazili k oznámenému místu činu, očekávali strašlivou scénu, ale místo toho dorazili do obyčejného domu na vesnici. Jmenovaný nevlastní otec tam opravdu byl, ale byl živý a zdravý a rozhodně si na nic nemohl stěžovat. Po výslechu se takzvaný vrah přiznal tomu, že nahlásil falešný zločin. Důvodem bylo to, že byl muž prostě jen silně nespokojený se stavem silnic vedoucích do vesnice a doufal, že je policie konečně zbaví sněhu, aby se k němu dostali. Muž si zřejmě uvědomoval, že v této oblasti pracuje sněhový pluh, ale nebyl spokojen s kvalitou odklízení sněhu.

Za ohlášení falešné stížnosti a ztrátu času policistů mu nyní hrozí pokuta až 119 hřiven (v přepočtu asi sto korun). To ho zřejmě moc nevytrhne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také