Virály

7. listopadu 2022 11:42

redakce Prima Lajk

Týpek zjistil, že jeho přítelkyně má pět manželů a milence. Dozvěděl se to brutálním způsobem!

Borec více než rok nevědomky randil s největší britskou bigamistkou.

Zjistit nevěru u milovaného partnera vždycky nesmírně zabolí. To, co však zažíval třiačtyřicetiletý Wayne Harper se svou třiačtyřicetiletou přítelkyní Emily Horne, ale nemá obdoby. Důvěřivý muž totiž po 18 měsících randění zjistil, že je jeho láska vdaná, a to rovnou s pěti muži, které ještě ke všemu podvádí s dalšími chlapy. Jak se ukázalo, Harper nevědomky chodil s největší britskou bigamistkou, která byla za cizoložství dokonce několikrát odsouzena.

Jakmile vyšla pravda najevo, muž s nevěrnicí svůj vztah okamžitě ukončil. Jak se ale později ukázalo, žena s neukojitelnými choutkami moc dlouho kvůli rozchodu netruchlila. Horne se totiž tajně provdala za další dva muže, aniž by chudáci vůbec věděli o existenci dalších manželů. Žena nikdy neinformovala žádného ze svých nových partnerů o tom, že už je vdaná či má jiné vztahy.

Za svůj vzrušující život byla Britka několika trestaná a odsouzená za bigamii. Poprvé šla do vězení roku 2004, kdy ji Ipswichský korunní soud odsoudil k šesti měsícům za mřížemi. O pět let později byla obviněna znovu v Manchesteru, kde dostala desetiměsíční trest odnětí svobody s podmíněným odkladem na dva roky. Nakonec si změnila jméno a nyní je veřejností známá jako Max Accastes Quiberon. O konkrétním počtu manželů či partnerů ale nejsou žádné informace.

Sdílejte článek
Štítky milenec nevěra vězení manželé Manchester bigamie polyamorní vztah Harper Emily Horne Wayne Harper

Přečtěte si také