Virály

6. září 2022 13:12

redakce Prima Lajk

Týpka vyhodili z práce kvůli nechutné scéně v letadle. Co rasistického proboha udělal?

Muž dostal z padáka kvůli nevhodnému chování na palubě letadla.

Sociální sítě jsou mocné, o tom se dennodenně přesvědčujeme každý den. Své o tom ví i týpek, který ještě donedávna pracoval ve farmaceutické firmě GlaxoSmithKline se sídlem v Británii. A proč donedávna? Jeho zaměstnavatel ho totiž vyhodil poté, co uviděl virální video na sociálních sítích, na kterém onen muž způsobil obrovskou scénu v letadle.

Podle informací měl nejmenovaný týpek posilněný alkoholem během letu vybuchnout na jednoho z cestujících a zahrnout ho nechutnými rasistickými a homofobními poznámkami. Scéna došla až tak daleko, že pilot nouzově přistál s letadlem a sprostý muž z něj byl vyhozen. Při odchodu poté ještě křičel na celou posádku a pasažéry, že jsou to „liberální šmejdi“ a prohlásil, že doufá, že všichni v letadle zemřou.

Nakonec ještě zakřičel, že pracuje jako chemický inženýr pro onu farmaceutickou firmu. Virální video, ve kterém je konkrétně jmenována, se však pochopitelně nelíbilo zaměstnavatelům opilce, a tak nedlouho poté dostal muž vyhazov nejen z letadla, ale i ze svého zaměstnání. Společnost nakonec vydala prohlášení, ve které jasně uvedla, že chování bývalého zaměstnance je zavrženíhodné a žádným způsobem neodpovídá politice firmy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také