návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Týpkovi nejdřív ukradli BMW za milion a hned nato mu někdo zničil Porsche! Proč si to totálně zasloužil?

Týpkovi nejdřív ukradli BMW a pak zničilo Porsche. Vše za jeden týden.
Vydáno: 26.08.2019
Smolný týden jednoho boháče 3
Autor: facebook.com Smolný týden jednoho boháče 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Říct, že máte za sebou špatný týden, občas vůbec není od věci. Jen málokdo z nás ale asi zažil tak špatný týden, jako následující chlapík. 21letý podnikatel z anglického Derby se tak trochu topí v penězích, ani to ho ale neochránilo před prachsprostou krádeží!

Smolný týden jednoho boháče 1
Autor: facebook.com Smolný týden jednoho boháče 1


Během jeho dovolené v Dubaji mu totiž někdo ukradl milionové BMW z garáže jeho rodičů. Musel se tak vrátit dřív, aby vše začal řešit s policií. Než se ale nadál, přišla další rána. Někdo mu posprejoval a zničil modré Porsche zaparkované venku. Náhoda?

Smolný týden jednoho boháče 2
Autor: facebook.com Smolný týden jednoho boháče 2


Vše napovídá tomu, že Abdul Ilyas  asi nebude ve své komunitě příliš oblíbený. Podobné zločiny se v Derby příliš často nedějí, celou věc už pochopitelně vyšetřuje policie, zatím se ale nepřihlásili žádní svědci. A zatímco úspěch Abdulovi všichni (nebo snad téměř všichni) přejí, když si člověk dá na poznávací značku „CA54EDD“ (ve smyslu BOHÁČ), nejspíš si tak trochu koleduje o průser.

Článek je zařazen v: BMW , Porsche , auto , mladík , garáž , krádež , vandalismus , peníze