návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO 18+: Týpkovi uvízl penis v kovové matici! Jak se mu tahle bolestivá věc přihodila?

Těžko říct, na co tenhle mladý muž myslel, když si navlékal na svůj penis velkou kovovou matici místo erekčního kroužku.
Vydáno: 14.08.2019
Kovová matice 1
Autor: istock.com Kovová matice 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne, tyhle věci fakt nejsou ničím nahraditelné. Erekční kroužek se dává na penis pro to, aby muž mohl udržet erekci. Dělají se různé velikosti a většinou jsou vyrobené z kvalitní gumy nebo silikonu. A musíte si vybrat správnou velikost, aby vás to moc neškrtilo, ale zároveň aby to nevypadávalo. To je přece logické, říkáte si.

Pro tohoto 34letého týpka z Hong Kongu bohužel ne. Možná se styděl jít do sexshopu, možná chtěl jenom experimentovat. Každopádně strčil svůj ztopořený penis do velké kovové matice. Což fakt nebyl dobrý nápad. Bohužel pro něj, nemohl kovovou matici z penisu sundat. Jo, hochu, proto se erotické zboží vyrábí!

Muž samozřejmě skončil v nemocnici, s nateklým a bolavým penisem a měl z ostudy kabát. Mnohem horší ale bylo odstraňování – museli totiž matici rozřezat kotoučovou bruskou. Umíte si představit něco tak ostrého tak blízko vašeho údu?! Jau. No, doufejme, že už si to protentokrát bude pamatovat…   

Penis
Autor: Urology Case Reports Penis
Článek je zařazen v: Sex , vztahy , erekce , erekční kroužek , Penis