Virály

14. srpna 2019 15:40

redakce Prima Lajk

FOTO 18+: Týpkovi uvízl penis v kovové matici! Jak se mu tahle bolestivá věc přihodila?

Těžko říct, na co tenhle mladý muž myslel, když si navlékal na svůj penis velkou kovovou matici místo erekčního kroužku.

Ne, tyhle věci fakt nejsou ničím nahraditelné. Erekční kroužek se dává na penis pro to, aby muž mohl udržet erekci. Dělají se různé velikosti a většinou jsou vyrobené z kvalitní gumy nebo silikonu. A musíte si vybrat správnou velikost, aby vás to moc neškrtilo, ale zároveň aby to nevypadávalo. To je přece logické, říkáte si.

Pro tohoto 34letého týpka z Hong Kongu bohužel ne. Možná se styděl jít do sexshopu, možná chtěl jenom experimentovat. Každopádně strčil svůj ztopořený penis do velké kovové matice. Což fakt nebyl dobrý nápad. Bohužel pro něj, nemohl kovovou matici z penisu sundat. Jo, hochu, proto se erotické zboží vyrábí!

Muž samozřejmě skončil v nemocnici, s nateklým a bolavým penisem a měl z ostudy kabát. Mnohem horší ale bylo odstraňování – museli totiž matici rozřezat kotoučovou bruskou. Umíte si představit něco tak ostrého tak blízko vašeho údu?! Jau. No, doufejme, že už si to protentokrát bude pamatovat…

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis vztahy erekce erekční kroužek

Přečtěte si také