návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Učitel byl nucen rezignovat poté, co ho při školním výletě zatkli ve strip klubu! Co tam proboha dělal?

Učitel byl při školním výletě zatčen ve strip klubu.
Vydáno: 06.06.2019
Učitel ve strip klubu 2
Autor: istock.com Učitel ve strip klubu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to už pár let, co jsem naposledy chodil do školy, nicméně za mých časů byly školní výlety docela o ničem. Někam se jelo. Něco se dělalo. Pak se jelo zpátky. Zjevně jsem ale chodil na špatnou školu.

47letého učitele Michaela Comeaua z katolické (!) školy Holy Family Catholic School v Louisianě totiž minulý týden zatkli policisté před strip klubem ve Washingtonu D. C., kde byl Comeau právě na školním výletě, kterého se účastnily převážně děti ve věku 12 let.

Učitel byl zatčen, protože v klubu odmítal zaplatit. Což při platech učitelů není zase tak moc překvapivé, nicméně sranda nekončí, Michael měl totiž s sebou svého služebního psa. K čemu potřebuje služebního psa (a k čemu ho potřeboval zrovna ve strip klubu) jsme se nedozvěděli, za zmínku to ale stálo. Comeau ještě později toho dne rezignoval na své místo v katolické škole.

Článek je zařazen v: strip klub , učitel , děti , školní výlet , katolická škola , peníze , policie