návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Učitel byl propuštěn poté, co napsal vzkaz pro matku na břicho batolete! Jak si to mohl dovolit?

Naštvaná matka sdílela fotku svého popsaného chlapečka na Facebooku s dotazem, jestli to ostatním přijde normální. Všichni se ale shodli na tom, že už je to moc.
Vydáno: 29.01.2020
Batole popsané vzkazem pro rodiče 2
Autor: facebook Batole popsané vzkazem pro rodiče 2

Když se vrátila matka dvou malých dětí z práce, vyzvedla je ze školky a doma potom chtěla přebalit, naskytl se jí dost otřesný pohled. Na jejím dítěti byl napsaný propiskou vzkaz, že jim chybí plenky a je potřeba, aby je dokoupila. Obyčejně nechávají učitelé zprávy v dětských obědech, 23letá svobodná matka si ale zřejmě zprávy z předchozího dne nevšimla. Což je při dvou dětech a práci celkem logické. Jenže to, že jí zprávu napsali na její dítě, což potom ani nešlo umýt, bylo pro ni už trochu moc. Sdílela fotku na sociální sítě s tím, jestli ostatním rodičům přijde normální psát vzkazy na děti, nebo jestli to přehání ona.

Zřejmě to ostatním v pořádku nepřijde, její fotky totiž byly sdíleny na 29tisíckrát a nakonec byl učitel, který napsal tuhle zprávu přímo na její dítě, propuštěný. Podle ředitelky školky je to porušení etiky ze strany učitele a slíbila, že už se to nebude opakovat. Matka ale přesto nechtěla už svoje děti do školky dávat. Nakonec si to ale rozmyslela, protože nemohla najít jinou školku ve svojí oblasti. Maminka se vyjádřila ve smyslu, že nejspíš přehlédla zprávu o plenkách. Ale že stačilo jí na to upozornit kdykoliv, když si pro děti přišla do školky – mohl jí to říct kterýkoliv učitel. Nebo, v nejhorším případě, mohl daný učitel napsat vzkaz na kůži stručně, nikoliv přes jeho celé tělíčko. Nebo to mohl napsat na plenku.

Matka teď kvůli tomu nemůže děti vzít na pláž, protože nápis nejde dolů. Navíc matka řekla, že to není poprvé, co se to stalo. Jednou už se to prý stalo před několika měsíci.

Článek je zařazen v: vzkaz , vzkaz napsaný na břicho , batole , školky

reklama