Virály

22. března 2019 14:15

redakce Prima Lajk

Učitel dostal vyhazov za to, že o jednom z žáků řekl, že je pedofil! To ale ještě nebylo to nejhorší

Učitele vyhodili za to, že dětem říkal sprosťárny.

Není nic lepšího, než když ve škole narazíte na učitele, který se k vám chová jako kamarád. Je mladý, vtipný, rozumí svému oboru, rozumí si s dětmi, je férový a většinou se s ním dá mluvit o všem. Problém je, že takových je málo, a když už se někde objeví, většinou to jednoho dne přeženou do takové míry, že se o nich pak říká, že byli až moc přátelští. Následující učitel budiž příkladem.

Adam Evans učil fyziku na škole v Liverpoolu. Při jedné z hodin však šokoval studenty bizarní sérií sexuálních narážek a slovních vulgarit. V jednu chvíli prý v ruce držel krokoměr (v angličtině pedometer), kterým pípal před žákem, aby mu následně řekl, že je pedofil. Není to moc chytré ani vtipné, ale jedem dál. Jinému oznámil, že vypadá, jako by ho znásilnil Taťka Šmoula. Následně dětem vyprávěl o sexu mezi chlapci a děvčaty. A jeho obrana při následném vyšetřování? Prý šlo o nevhodné vtipy. S žáky se podle všeho až příliš sblížil.

Přestože se za Evanse později kolegové postavili a řekli o něm, že je pro školu důležitým, učitel nakonec dostal padáka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také