Virály

29. září 2020 15:02

sarka.turcekova@gmail.com

Učitele v mateřské školce vyhodili kvůli jeho tetování! Taky by vás jeho kérky pohoršovaly?

Učitel prohlásil, že ho vyhodili z jeho místa v mateřské školce kvůli jeho kérkám. Jeden z rodičů si na ně totiž stěžoval.

Jak se říká, tolerance je hezká věc. Ale vadilo by vám, kdyby učitel v mateřské školce, který přichází do kontaktu s dětmi každý den, měl potetovaný každý centimetr svého těla? Sylvain Helaine z Francie je pokrytý kérkami doslova od hlavy až k patě. Těžko byste našli jediné světlé místo na celém jeho těle. Nejde tedy jen o nějakou ojedinělou kérku. Jednomu z rodičů se to nelíbilo a stěžoval si na něj, protože se ho prý jeho dítě bojí. 35letý muž tak nebyl sice vyhozený, ale místo toho přešel na jiné místo – jen do jiné třídy, kde učil děti od 6 let výše.

O dva měsíce později mu však bylo řečeno školskými úřady, že už mladší děti nebude moct učit vůbec. Sylvain, který je zároveň modelem a performerem, řekl, že inspekční akademie už nechtěla, aby učil v mateřské škole kvůli tomu, že se chtěli vyhnout dalším stížnostem ohledně jeho vzhledu. Sylvain si ale myslí, že je dobrý učitel a že dělá maximum. Prý je pro některé lidi jeho vzhled problém, ale je to jen jeden rodič z tisíce. Děti jsou prý na začátku překvapené, ale za chvilku si zvyknou a myslí si, že je to ten nejúžasnější učitel.

Sdílejte článek
Štítky tetování učitel kérky

Přečtěte si také