Virály

20. prosince 2018 15:27

redakce Prima Lajk

Učitelka, která znásilnila svého 14letého žáka, půjde sedět. Jaký trest tahle sexy kost dostala?

Trest, který dostala tahle učitelka za sexuální zneužívání svého žáka je naprosto zasloužený a klidně by mohl být i vyšší.

Vypadá to, že se skandály mladých učitelek se svými ještě mladšími žáky se roztrhl pytel. Tentokrát byla za sex se 14letým studentem a zasílání mu nahých fotek odsouzena na 3 roky bývalá učitelka z americké Floridy. 27letá Stephanie Petersonová byla v říjnu obviněna ze sexuálního zneužívání dítěte a z posílání nevhodného materiálu skrz elektronická média. Soudce jí nakonec udělil tříletý trest – oproti původně navrhovanému pětiletému. Kromě toho bude muset podepsat registr pachatelů sexuálních trestných činů, kde bude vedena po dobu pěti let, a po propuštění z věznice bude muset strávit ještě další dva roky v domácím vězení.

V rámci procesu vypovídala před soudem i matka zneužitého chlapce. V emocionálním projevu mimo jiné řekla, že jen těžko dokáže popsat, čím si její syn prošel. Uvedla, že z živého a veselého dítěte se stal introvert, která nedůvěřuje lidem – dokonce ani svým nejbližším přátelům. Hovořila také o škodlivém vlivu na jeho duševní zdraví. Obviněná Petersonová ve své obhajobě vyjádřila hlubokou lítost nad svým činem, trpí prý výčitkami, které bude mít až do konce života. Podle obhájce se Petersonová potýkala s psychickými potížemi a měla údajně problém i s alkoholem a drogami. Ať už za její jednání mohlo cokoliv, pevně doufáme, že se z toho poučí a od dětí se už raději bude držet dál.

Sdílejte článek
Štítky trest Sex učitelka sex Florida skandál zneužití Teenager pohlavní zneužívání

Přečtěte si také