návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Učitelka, která znásilnila svého 14letého žáka, půjde sedět. Jaký trest tahle sexy kost dostala?

Trest, který dostala tahle učitelka za sexuální zneužívání svého žáka je naprosto zasloužený a klidně by mohl být i vyšší.
Vydáno: 20.12.2018
Učitelka dostala trest za znásilnění žáka
Učitelka dostala trest za znásilnění žáka Autor: facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vypadá to, že se skandály mladých učitelek se svými ještě mladšími žáky se roztrhl pytel. Tentokrát byla za sex se 14letým studentem a zasílání mu nahých fotek odsouzena na 3 roky bývalá učitelka z americké Floridy. 27letá Stephanie Petersonová byla v říjnu obviněna ze sexuálního zneužívání dítěte a z posílání nevhodného materiálu skrz elektronická média. Soudce jí nakonec udělil tříletý trest – oproti původně navrhovanému pětiletému. Kromě toho bude muset podepsat registr pachatelů sexuálních trestných činů, kde bude vedena po dobu pěti let, a po propuštění z věznice bude muset strávit ještě další dva roky v domácím vězení.

V rámci procesu vypovídala před soudem i matka zneužitého chlapce. V emocionálním projevu mimo jiné řekla, že jen těžko dokáže popsat, čím si její syn prošel. Uvedla, že z živého a veselého dítěte se stal introvert, která nedůvěřuje lidem – dokonce ani svým nejbližším přátelům. Hovořila také o škodlivém vlivu na jeho duševní zdraví. Obviněná Petersonová ve své obhajobě vyjádřila hlubokou lítost nad svým činem, trpí prý výčitkami, které bude mít až do konce života. Podle obhájce se Petersonová potýkala s psychickými potížemi a měla údajně problém i s alkoholem a drogami. Ať už za její jednání mohlo cokoliv, pevně doufáme, že se z toho poučí a od dětí se už raději bude držet dál.

Učitelka se vyhnula vězení

Učitelka, co měla sex se studenty, se vyhnula vězení. Musela splnit jedinou podmínku, kterou žádaly rodiny obětí

Učitelka se po sexu s žákem vrací do práce 2

FOTO: Sexy učitelka, která poskytla orální sex jednomu ze svých studentů, se může vrátit k učení! Co na to děti?

Článek je zařazen v: učitelka , Sex , Teenager , zneužití , trest