Samantha Peer
Autor: Instagram/@khloetheaccountant Samantha Peer

Učitelka, kterou vyhodili kvůli účtu na OnlyFans, poslala jasný vzkaz. Co přeje ženě, která ji práskla?

ŠCH. Publikováno: 05.02.2023
Učitelka si přivydělávala natáčením lechtivých videí na OnlyFans.

reklama

Bývala učitelka Samantha Peer, kterou její sledující znali spíše pod pseudonymem Khloe Karter, učila vědu na střední škole pět let. Kantorka z Arizony však žila dvojí život, který se tak úplně neslučoval. Přivydělávala si totiž na platformě OnlyFans.

Jedná se o místo, kde vám ostatní uživatelé platí za exkluzivní obsah – lechtivé fotky či video z vaší ložnice. Poté, co studenti zjistili, že paní učitelka točí explicitní obsah se svým manželem Dillonem Peerem, který mimochodem také v tu dobu pracoval jako učitel, přišli oba dva o místo ve školství. Manželé navíc některá videa točili přímo v budově školy, i když tvrdí, že to bylo o víkendech, kdy tam žádní studenti nebyli.

Teď má Samantha pro ženu, která médiím odhalila její skutečnou identitu, jasný vzkaz. Jedná se prý o rodinou známou. „Tuhle ráno jsem zjistila, že muž ženy, která mě práskla, se mnou cvičí každé ráno ve stejnou hodinu. Karma si jde pro tebe…“ prohlásila ve videu. Lidé okamžitě začali spekulovat o tom, zda se chystá svést cizího muže, což ale hvězda OnlyFans rychle vyvrátila. „Nevím, jakou to má spojitost s karmou. Mám skvělý sex s jedním mužem už dlouhou dobu,“ odvětila v komentářích.

 

reklama