Virály

22. března 2021 20:39

sarka.turcekova@gmail.com

Uživatelka ostatním ženám radí, proč by měly aspoň jednou podvést svého manžela! Jaké výhody to podle ní má?

Když lidé vstoupí do vztahu, tak obvykle nějak předpokládají, že jim ten druhý bude věrný. Alespoň v běžném monogamním vztahu to tak chodí. Tahle žena ale doporučuje vyzkoušet nevěru na vlastní kůži.

I když se ve vztahu většinou musíte něčeho vzdát – nejčastěji svojí nezávislosti, svobody a nevázaného života – tak má pro vás většinou takový vztah plno dalších výhod, jako třeba to, že si spolu budete užívat života plného štěstí. Někdy samozřejmě narazíte i na partnera, s kterým tak docela šťastní nejste, ovšem to se nestává zase tak často. Kdo je však v dlouhodobějším vztahu spokojený, tak ten většinou mimo dalších očekávání předpokládá, že si budou oba dva věrní. Samozřejmě, že v manželství je věrnost velkou otázkou hlavně proto, že jsou spolu ti dva už dlouho. Tím spíš pak je větší riziko nevěry.

I přestože se nevěra pokládá za něco špatného, tak jedna uživatelka na internetu ostatním ženám radí, aby vyzkoušely podvést svého manžela alespoň jednou. Rachel Foster ženy vyzývá, že každá z nich by to měla vyzkoušet, protože to má neskonalé množství výhod. Řekla, že tahle zkušenost naprosto změnila její život a rozhodně stojí za to nevěru vyzkoušet. Nejen, že to prý naprosto rozzářilo její pleť, ale cítila se velmi omlazeně a energicky – nepotřebovala přitom botox ani členství v posilovně. Velmi jí to prospělo po fyzické stránce, úplně rozkvetla.

Vysvětlila, že vztah s jejím manželem vzplanul velmi rychle a vše bylo krásné. Ale časem se samozřejmě partneři okoukali a už to nebylo tak zábavné ani to nemělo takovou jiskru jako dřív. Což je pochopitelné. Proto se ve svých 38 letech rozhodla pro nevěru – cítila na sobě, jak její mládí mizí i spolu s jejím sebevědomím, zatímco její přítel dal raději přednost herní konzoli než jí. Sex s milencem měl podle ní tolik pozitiv, že rázem vymazal pocity viny a ona se nemohla dočkat dalších schůzek. Pravda je sice taková, že její aféra po nějaké době skončila, stejně tak její původní vztah. Nicméně i přesto podvádění doporučuje v momentě, kdy ženy nejsou šťastné – může to dle jejích slov mít rozhodující vliv na jejich potlačované sebevědomí. Zvláště pak, když berou jejich partneři své ženy jako samozřejmost, doporučuje neodsuzovat nevěru a dát jí šanci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také