Ilustrační foto.
Autor: istockphoto Ilustrační foto.

Uživatelka ostatním ženám radí, proč by měly aspoň jednou podvést svého manžela! Jaké výhody to podle ní má?

sis. Publikováno: 22.03.2021
Když lidé vstoupí do vztahu, tak obvykle nějak předpokládají, že jim ten druhý bude věrný. Alespoň v běžném monogamním vztahu to tak chodí. Tahle žena ale doporučuje vyzkoušet nevěru na vlastní kůži.

reklama

I když se ve vztahu většinou musíte něčeho vzdát – nejčastěji svojí nezávislosti, svobody a nevázaného života – tak má pro vás většinou takový vztah plno dalších výhod, jako třeba to, že si spolu budete užívat života plného štěstí. Někdy samozřejmě narazíte i na partnera, s kterým tak docela šťastní nejste, ovšem to se nestává zase tak často. Kdo je však v dlouhodobějším vztahu spokojený, tak ten většinou mimo dalších očekávání předpokládá, že si budou oba dva věrní. Samozřejmě, že v manželství je věrnost velkou otázkou hlavně proto, že jsou spolu ti dva už dlouho. Tím spíš pak je větší riziko nevěry.

I přestože se nevěra pokládá za něco špatného, tak jedna uživatelka na internetu ostatním ženám radí, aby vyzkoušely podvést svého manžela alespoň jednou. Rachel Foster ženy vyzývá, že každá z nich by to měla vyzkoušet, protože to má neskonalé množství výhod. Řekla, že tahle zkušenost naprosto změnila její život a rozhodně stojí za to nevěru vyzkoušet. Nejen, že to prý naprosto rozzářilo její pleť, ale cítila se velmi omlazeně a energicky – nepotřebovala přitom botox ani členství v posilovně. Velmi jí to prospělo po fyzické stránce, úplně rozkvetla.

Vysvětlila, že vztah s jejím manželem vzplanul velmi rychle a vše bylo krásné. Ale časem se samozřejmě partneři okoukali a už to nebylo tak zábavné ani to nemělo takovou jiskru jako dřív. Což je pochopitelné. Proto se ve svých 38 letech rozhodla pro nevěru – cítila na sobě, jak její mládí mizí i spolu s jejím sebevědomím, zatímco její přítel dal raději přednost herní konzoli než jí. Sex s milencem měl podle ní tolik pozitiv, že rázem vymazal pocity viny a ona se nemohla dočkat dalších schůzek. Pravda je sice taková, že její aféra po nějaké době skončila, stejně tak její původní vztah. Nicméně i přesto podvádění doporučuje v momentě, kdy ženy nejsou šťastné – může to dle jejích slov mít rozhodující vliv na jejich potlačované sebevědomí. Zvláště pak, když berou jejich partneři své ženy jako samozřejmost, doporučuje neodsuzovat nevěru a dát jí šanci.
 

Podvádění sex

ODHALENO: Češi jsou nevěrní buď pořád, nebo málo. Jednorázovky je neberou. Vážně při podvádění nepoužívají kondomy?

Ilustrační foto.

ODHALENO: 5 typů podvádění, o kterých ani nevíte, že existují! Kde končí neškodné fantazie?

reklama